Hakkımızda

1990 yılından beri plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız son yıllarda ülkemizin tüm sektörlerinde artan ambalaj arayışlarına çok daha iyi hizmet verebilmek için ürün yelpazesini ihtiyaçlara yönelik daha da genişleterek disiplinli, güleryüzlü ,çözüm odaklı olarak İstanbul – Eminönü Mercan Bölgesinde 4 katlı işyerimizde hizmet vermekteyiz. Plastik ve cam olarak medikal gruptan ecza şişelerine, tarım ve endüstriyel şişelerinden kozmetik gruplarına uzanan tüm ambalajlar konusunda ürünlerimiz mevcuttur. Toptan veya perakende olarak sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.
Vizyonumuz
Müşterilerimize ihtiyaç duydukları ürünlerde ilk aşamadan son aşamaya kadar çözüm sunan bununla birlikte kalite, maliyet ve tedarik konularında yüksek memnuniyet sağlayan bir şirket olmak

Misyonumuz
Kalite ve ucuz maliyetle birlikte müşterilerimize yüksek memnuniyet sağlayan bir şirket olmak

Şirket Profili
Ülkemizde ihtiyaç duyulan cam ambalaj sektörüne düşük enerji maliyeti, kalite ve tedarik süreci avantajlarımız sayesinde küresel anlamda rekabetçi bir anlayış getirerek müşteri memnuniyetini azami seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

Portföyümüzde kozmetik ve ilaç sektörü için yüksek kaliteli ürünler bulunmaktadır.

Üretimlerimizi ucuz hammadde ve enerji maliyeti açısından büyük avantaj sağlayan Çin’in en büyük cam üreticisi firmalarından biriyle gerçekleştirmekteyiz.

Ürünlerimizi başta Türkiye olmak üzere komşu ülkelerimize, Afrika ve Avrupa’ya ihraç etmekteyiz.