AİRLESS ŞİŞELER

AİRLESS ŞİŞELER

Kozmetik dünyasında havasız paketleme hem kullanım dozu açısından hem de saklama koşulları açısından oldukça yararlıdır. Dünya üzerinde kozmetik üreticileriyle yapılan araştırmalarda, güzellik ve sağlık ürünlerde havasız paketlemenin kullanımının her geçen gün, sağladığı faydalar açısından, arttığı gözlemlenmiştir.

Kozmetik ürünlerinde kullanılan geleneksel paketleme yöntemlerine kıyasla havasız paketleme, ürünlerin kullanım ömrünü uzatmaktadır. İlk kullanımdan sonra kullanıma kadar sağlıklı ve aynı dozda ürüne ulaşmanız sağlanmaktadır. Havasız paketleme ile kısa ömrü olan saf Vitamin C ürünleri, hem uzun kullanım faydası sağlamakta hem de renk kayıpları yaşanmamaktadır. Kapağı ilk açıldıktan sonra zaman içinde deformasyona uğrayan kavanozda bulunan kozmetik ürünlerinden daha faydalı olduğu belirtilmiştir. Havasız paketleme, renkli kozmetik ürünlerinin içeriğinde bulunan havaya duyarlı materyallerin uzun ömürlü olmaları açısından da önem taşımaktadır.

Kozmetik ürünlerdeki havasız paketlemeyi sadece şişe olarak düşünmemek gerekmektedir. Bu tarz pompa sistemleri kavanoz, tüp vb birçok materyale de uyarlanabilmektedir. Bu tarz paketleme modern, temiz, rahat ve sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır.


Airless Altın - 100ml
Airless Altın - 30ml
Airless Altın - 50ml
Airless Gümüş - 100ml
Airless Gümüş - 30ml
Airless Gümüş - 50ml
Airless Siyah - 15ml
Airless Siyah - 30ml
Airless Siyah - 50ml
Maxi Airless Beyaz - 30ml
Maxi Airless Beyaz - 50ml
Mini Airless Beyaz - 15ml
Mini Airless Beyaz - 30ml
Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)